Home / Yemek Tarifi / Bal Mumu Mucizesi..

Bal Mumu Mucizesi..

balmumu

Bu gün sizlerle çok özel bir krem tarifi paylaşacağım,Biz çok memnun kaldık.Umarım sizlerde çok memnun kalır, hem sağlığınız hemde güzelliğiniz için kullanmaya başlarsınız.

Eşimin avuçlarında ayak altlarında yaralar çıkmaya başlamıştı. Tabi ki hemen cildiyeci de aldık soluğu bir sürü kremle eve geri döndük.Eşim kremlerini düzenli olarak kullanmaya başladı.Bazıları kortizon luydu. Kremleri bırakınca tekrar yaralar hızla yayılmaya başladı.Aynı zamanda çok kaşınıyordu.Bende hemen küçük bir araştırmadan sonra eşime özel bir krem hazırladım…

Kremimin tarifi;

Bir miktar balmumu ve saf zeytinyağı  ocakta  küçük bir çezvenin içerisinde  eritilir ve kapaklı küçük bir kavanoza konur. Burada kıvam çok önemli balmumu hemen donacağı için zeytinyağı ayarını iyi yapmak gerekiyor.Kıvam koyu olursa zeytinyağı ilave edebilirsiniz.

Eşim düzeni olarak ellerine ve ayaklarına hazırlamış olduğum kremi sürmeye başladı.Yaklaşık 3-4 gün gibi kısa bir sürede eşimin yaraları hızla kayboldu.

Sonuç mukemmel moreller yerine gelmişti.

Bu mucize kremi yanıklarınızda, yaralarınızda ,cildinizde nemlendirici yenileyeci,leke çıkarıcı olarakta kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

Sevgiler…

About siyahinci

Ayrıca kontrol ediniz

Acılı ezme

Tüm yemeklerin yanına kolayca servis yapabileceğiniz masamızın olmazsa olmazlarından acılı ezme.. 2 adet domates 1 …

One comment

  1. Fuat Serhat Pehlivan

    Selamlar,
    Tam da eşimin bahsettiği gibi doktor bir torba ilaç verdi fayda görmedim.Benim sorunum ayak parmak aralarımda kabuk bağlama,ellerimde kaşıntılar şeklindeydi ama gerçekten gece yatmadan önce sürdüğüm bu Balmumu kremi 1 hafta gibi kısa bir sürede tüm kabukları ve kaşıntıları alıp götürdü hayatımdan.

    Yabancı filmlerde Rahip nikahı kıyarken dediği gibi ”Hastalıkta,sağlıkta ölüm bizi ayırana kadar”.Hem eşim oldu hem doktorum oldu.Çok şanslıyım dimi:)

    Sağlıcakla kalın..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *